Mikroskop stereoskopowy Nexcope NSZ818

Mikroskop stereoskopowy Nexcope NSZ818 to niezbędne narzędzie w laboratoriach nauk przyrodniczych.

Mikroskop posiada równoległy system optyczny korygowany do nieskończoności. NSZ818 umożliwia trójwymiarowe obserwacje z wysoką rozdzielczością obiektów makroskopowych i kultur komórkowych w naczyniach laboratoryjnych.

(więcej…)

Mikroskop Nexcope NE700

Mikroskop Nexcope NE-700 wyznacza nowy, wysoki standard dla ekonomicznych mikroskopów o wysokiej jakości klinicznej. NE-700 został zaprojektowany, aby spełniać rygorystyczne standardy medycznych i weterynaryjnych laboratoriów diagnostycznych. Mikroskop Nexcope przeznaczony jest do zastosowania w badaniach w weterynarii, bakteriologii, immunologii, farmacji i innych dziedzinach naukowych, w laboratoriach analitycznych.

(więcej…)

Mikroskop Nexcope NE300

Mikroskop Nexcope NE300 to wysokiej klasy mikroskop zaprojektowany specjalnie do laboratoriów studenckich oraz rutynowych zastosowań medycznych i laboratoryjnych. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia szybkość pracy, komfort i łatwość użytkowania. 

(więcej…)

MIKROSKOP NEXCOPE NIB620

Nowoczesny odwrócony mikroskop biologiczny dedykowany badaniom hodowli komórkowych i tkankowych w ośrodkach laboratoryjnych i klinicznych.

(więcej…)

Mikroskop Nexcope NIB620FL

Nowoczesny odwrócony mikroskop biologiczny dedykowany badaniom hodowli komórkowych i tkankowych w ośrodkach laboratoryjnych i klinicznych.

(więcej…)

Mikroskop Nexcope NE930

Zautomatyzowany, nowoczesny mikroskop biologiczny stworzony do zastosowań histopatologicznych, a także do badań i zastosowań klinicznych.

(więcej…)

Mikroskop Nexcope NE910

Nowoczesny mikroskop biologiczny stworzony do zastosowań histopatologicznych, a także do badań i zastosowań klinicznych.

(więcej…)

Mikroskop Nexcope NE620

Nexcope NE620 to profesjonalny, laboratoryjny mikroskop biologiczny, przeznaczony do badań medycznych, weterynaryjnych, mikrobiologicznych. Bardziej zaawansowany niż NE610 i godny następca dla Evolution300. Stworzony z myślą o dociekliwych badaczach, starannie zaprojektowany i solidnie wykonany, zapewniający komfort podczas długotrwałych obserwacji w laboratorium.

(więcej…)

Mikroskop Nexcope NE610

Nexcope NE610 to nowoczesny, laboratoryjny mikroskop biologiczny. Urządzenie sprawdza się w badaniach prowadzonych w weterynarii, bakteriologii, immunologii, farmacji i innych dziedzinach naukowych, a także w laboratoriach analitycznych.

(więcej…)

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej

  • nexcope@deltaoptical.pl
  • 25 786 05 24